Grup Yayıncılık

Türkçe

TO PURCHASE

D&R'da Grup Yayıncılık Kitapları

RECOMMENDATIONS

Boutique Hotels Book 2008

Boutique Hotels Book 2008

    This book has been prepared for the ones who look for alternative holidays, those who want to avoid the crowd of the big hotels and those who prefer small and friendly accommodation facilities. ...More »

The Brothers Karamazov

The Brothers Karamazov

      THE BROTHERS KARAMAZOV   Dostoyevski   One of the greatest novels written about Napoleon's invasion of Russia... ...More »

BECAME A FAN

OUR SITES

Alaçatı Guide 2012

Total  comment  |  Section Travel  |  Print  |  


Bu yaz rüzgârın sizi çağırdığı yere gidin!

Mevcut ve de müstakbel Alaçatı müdavimleri tarafından merakla beklenen Alaçatı Rehberi 2012 çıktı!
 
Bu yaz tatilini sevimli beldemiz Alaçatı’da geçirmeyi planlayanlar için tam bir rehber niteliğindeki kitabımızda Alaçatı otelleri, restoranları ve sörf merkezlerinin bilgileri detaylı bir şekilde yer aldı. Bütün bu bilgiler birbirinden güzel görsellerle desteklendi. Rehberimize insert olarak yerleştirilmiş katlanabilir haritayı kullanarak Alaçatı Derneği üyesi otel, restoran ve sörf merkezlerine ulaşabileceğiniz gibi acil durumlarda imdadınıza yetişecek sağlık ocağı, eczane gibi kurumların konumlarını da bulabilirsiniz. Bisiklet kullanmayı sevenler için bisiklet yolları da haritamızda itinayla işaretlendi.
 
Alaçatı’nın tarihçesine ve köylerine bu yıl da geniş yer verdik. Alaçatı’ya nasıl gidilir, nerede kalınır, nerede ne yenir ne içilir, nerede eğlenilir, hangi festivalleri kaçırmamak gerekir, nereden alış-veriş yapılır, nereleri gezilip görülmeli sorularının her birine ayrıntılı yanıtlar alacağınız rehberimizde Alaçatı’da kültür, sanat ve yaşam hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.
 
Sakız ağaçları, rüzgâr değirmenleri ve şaraplarıyla meşhur Alaçatı’nın yerli halkının yöreyle ilgili anlattıkları tadına doyamayacağınız ilginç hikâyeleri de rehberimize ayrı bir renk kattı.
 
Diyoruz ki, bu yıl rüzgârın baştan çıkarırcasına estiği, denizin Piri Reis’in tabiriyle “yufka” gibi olduğu bir yerde tatilinizi yapın. Alaçatı’nın büyüsüne kapılıp oralarda kendinizi yeniden keşfedin.
İyi tatiller!
 
ALAÇATI REHBERİ 2012
Yayınlayan: Grup Yayıncılık
Sayfa: 234 sayfa
Ebat: 12 cm x 22 cm
Yayın tarihi: Temmuz 2012
ISBN: 978-605-5433-64-2
Barkod no: 9 786055 433642
Fiyatı: 16,90 TL
Yayın Dili: Türkçe & İngilizce
 
SİPARİŞ VE BİLGİ İÇİN:
Tel: (0.212) 438 02 20-21
Fax: (0.212) 438 20 09
 
 
 
 


Add Comment  

 Yes   No

AkareNet
Home | About Us | Contact

Copyright © 2018 Grup Yayıncılık